Gabinet podologiczny ProPodos

Dlaczego warto nam zaufać?

Gabinet funkcjonuje od 2011 roku. Zabiegi przeprowadza specjalista podolog, posiadający odpowiednią wiedzę i doświadczenie w zakresie pracy ze stopami wymagającymi, począwszy od profilaktyki, poprzez zaplanowanie adekwatnej terapii, a skończywszy na poradnictwie w zakresie pielęgnacji stóp i doboru obuwia.

Dla bezpieczeństwa naszych klientów i osiągania wysokiej efektywności zabiegów stosujemy nowoczesne procedury zabiegowe i pracujemy na najwyższej jakości kosmetykach i preparatach wspomagających leczenie różnych chorób w obrębie skóry i paznokci. Posługujemy się nowoczesnymi urządzeniami, zapewniającymi klientowi komfort, a podologowi odpowiednią precyzję podczas przeprowadzania zabiegów.

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo zabiegów w zakresie higieny: wszystkie narzędzia są dezynfekowane i sterylizowane w autoklawie medycznym klasy b, a używane materiały jednorazowe.

Stale podnosimy nasze kwalifikacje, aby zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie, zgodnie z najnowszymi osiągnięciami medycyny w zakresie podologii.

Współpraca w charakterze wolontariuszy w Hospicjum Domowym w Katowicach umożliwiła nam zdobycie doświadczenia w pracy z klientami o szczególnych wymaganiach. Potrafimy z najwyższą troską otoczyć opieką ludzi dotkniętych problemami z zaburzeniami krążenia, stopą cukrzycową oraz innymi chorobami ogólnoustrojowymi objawiającymi się problemami skórnymi na stopach i paznokciach.

Dajemy gwarancję bezpieczeństwa i najwyższej jakości usług.

Zapraszamy do konsultacji i skorzystania z usług współpracujących z nami specjalistów.

Mgr Piotr Rzetecki

Fizjoterapeuta oferujący szeroki zakres usług rehabilitacyjnych pourazowych, powypadkowych i pooperacyjnych. Pomaga pozbyć się bólu i zaburzeń czucia rak, nóg, kręgosłupa i stawów.

Tel: 888490544

Lek. Med. Przemysława Gudra-Donocik

Specjalista z dermatologii i wenerologii z dużym doświadczeniem klinicznym.

Tel: 695427431

Wkładki Step Forward

Jesteśmy przedstawicielami na Śląsku amerykańskich wkładek ortopedycznych Step Forward Kształt wkładki Step Forward to jakby lustrzane odbicia idealnej, zdrowej stopy. Wkładki, od pierwszej chwili, wymuszają by Twoje stopy układały się do ich profilu, co w efekcie powoduje, że mimo iż nie są jeszcze wyleczone, nabierają kształtu zdrowych. Po pewnym czasie, stopniowo będą przystosowywać się do profilu wkładek, a z czasem wrócą do swojego naturalnego kształtu. Wkładki Step Forward sprężynują kiedy je nosisz, co powoduje uczucie chodzenia boso po piachu, żwirze czy trawie, jednocześnie uelastyczniają ścięgna i powięzia podeszwowe oraz odbudowują grupy mięśni stóp. Możesz się spodziewać, że bóle kolan, stóp, bioder i bóle kręgosłupa spowodowane zniekształceniami Twoich stóp, będą stopniowo ustępować. Więcej o wkładkach można przeczytać na stronie krajowego dystrybutora

http://www.stepforward.pl

Jesteśmy przedstawicielami Leguano ® na Śląsku. Zapraszamy do przymierzenia tych niezwykle wygodnych i bezuciskowych butów w naszym gabinecie.

Obuwie Leguano®

Innowacyjny patent Leguano ® pozwala realizować pragnienie chodzenia boso wszędzie tam, gdzie mamy na to ochotę. Chodzenie boso to powrót do natury. Z każdym krokiem doznajemy uczucia odprężenia. Odzyskujemy wigor, równowagę i większą świadomość własnego ciała. Chód staje się sprężysty, krok pewny, sylwetka wyprostowana. Ospałe mięśnie wracają do życia. Korzystając z darmowej akupresury, stymulujemy liczne, umiejscowione w stopach receptory zakończeń nerwowych, co pozytywnie wpływa na lepsze samopoczucie i ogólny stan zdrowia. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ustępują liczne dolegliwości: bóle głowy i uporczywe migreny bezsenność bóle pleców i stawów mrowienie nóg zastoje żylne. Zatem odpręż się i zrelaksuj: bądź boso wszędzie gdzie się da i tak często, jak to możliwe. Więcej o modelach i dostępnych kolorach na stronie

http://www.leguano.pl